O KNIHE

 

Často stretávam ľudí, ktorí by chceli podnikať, ale majú strach, lebo to vyžaduje obrovské úsilie a boja sa zlyhania, že to nezvládnu. Na mojej ceste som stretla niekoľko obchodníkov, podnikateľov a všetci, ktorí to vydržali, majú jedno spoločné – že to nevzdali. Cesta podnikateľa je plno prekážok, váhania, strachu, obáv, príležitostí, zážitkov a je len na nás, ako s tým naložíme. Všetci máme predpoklady uspieť, bez rozdielu na to, akým jazykom hovoríme, koľko meriame či vážime, ako vyzeráme, ako sa voláme, aké školy sme absolvovali, ako sa obliekame, akou minulosťou sme prešli alebo čo sme robili včera, jednoducho VŠETCI!

 

V tejto knihe sa snažím ukázať cez skutočné príbehy príležitosti, ktoré niekedy nevidíme alebo im nevenujeme toľkú pozornosť. Príbehy, ktoré boli príjemné i menej príjemné, malé úryvky z môjho života, ktoré ma posunuli vpred a ukázali mi toto poslanie v inom svetle. Preto som sa rozhodla, že sa o ne podelím aj s vami. Veľa z nás prešľapuje z miesta na miesto a namiesto konania hľadáme výhovorky, ktoré nás zbytočne oberajú o energiu a nikam nevedú.

 

Volám sa Adriana Mátyásová a som zakladateľkou rodinnej spoločnosti ADRID REAL s.r.o. Moje začiatky viedli cez rôzne úskalia a na tejto ceste som pochopila veľa vecí. Dnes sa už našej rodinnej spoločnosti úspešne darí. Dokázali sme presadiť kvalitu a svoju pozornosť zameriavame na neustály rast, lebo v každej etape sa človek učí – a vždy je sa čo učiť. Veľa vďačím aj možnosti pracovať na švajčiarskom realitnom trhu, kde som ešte viac pochopila kvalitu a jej dôležitosť v našich službách. V dnešnej dobe je podnikanie uľahčené tým, že je už veľa nástrojov na to, aby podnikateľ, v mojom prípade maklér, nemal toľko otáznikov na svojej ceste, ako som ich mala ja. Ak dodržíte základné body, určite dorazíte do cieľa rýchlejšie a nemusíte prejsť rovnakou cestou, akou som prechádzala ja. Kvalita sa dá naučiť a keď si to začneme neustále opakovať v našom živote podnikania, tak sa ani nenazdáme a stane sa zvykom, jednoducho samozrejmosťou. V tejto knihe nájdete návod ako na to, respektíve ako to nepokaziť. 🙂 

 

Pevne verím, že táto kniha pomôže viacerým, ktorí sa rozhodli, že začnú alebo len rozmýšľajú, že by začali. Kniha je určená pre začínajúcich podnikateľov, moje poznatky a skúsenosti sú premietnuté do oblasti realitného biznisu, lebo v nej pôsobím, ale tak ako je podnikanie široký pojem, dajú sa všetky popisy implementovať do akejkoľvek sféry podnikania. Nájdete tu aj úryvky z môjho osobného života, ktoré som si dovolila uverejniť, lebo viem, že veľa ľudí sa nachádza v rôznych etapách svojho života. Rozhodla som sa s vami o ne podeliť, aby som inšpirovala aj tých, ktorí si myslia, že neúspech v osobnom živote sa nedá zmeniť.

 

 

Poďakovanie patrí aj všetkým ľuďom, ktorých som stretla a stretávam na svojej ceste, ktorí ma inšpirujú a dodávajú mi silu rásť. Bez ľudí by neexistovali žiadne príbehy. Okrem všetkého som aj vášnivou psíčkarkou a milujem každú zábavu s mojím kamarátom Nikkom, ktorý ma naučil veľa vecí, čo nám ľuďom veľakrát unikajú. Som presvedčená, že zvieratá sú najlepšími učiteľmi.

 

Želám príjemné čítanie a úspešnú CESTU životom.

 

S úctou,

 

Adriana Mátyásová

 

 

NEMUSÍTE ROZUMIEŤ VŠETKÉMU, ABY STE ZAČALI

VENOVANIE

Túto knihu venujem všetkým odvážnym ľuďom, ktorí sa rozhodli svoje sny zrealizovať a sú presvedčení, že všetci sme dostali dar uspieť, bez rozdielu na to akým jazykom hovoríme, koľko meriame či vážime, ako vyzeráme, ako sa voláme, aké školy sme absolvovali, ako sa obliekame, akou minulosťou sme prešli alebo čo sme robili včera, jednoducho VŠETCI!

Mám vás rada a som vám vďačná.

Adriana Mátyásová

 

Čo povedali o e-knihe?
Zdroj: Recenzie, kníhkupectvo Martinus